Düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo bulmacada nedir?

Düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo“ sorusuna cevap olarak “ABORTUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo, düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo ne demek, sözlükte düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo ne, bulmaca sözlüğü 'düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo', sözlükte düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo, bulmaca düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo, düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo nedir, sözlük düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo, düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo tanımı, bulmaca çözümü düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo, bulmacada düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo, düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo açıklaması, düşük olayı ile uterus dışına atılan embriyo