Dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması bulmacada nedir?

Dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması“ sorusuna cevap olarak “ABONDONE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması, dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması nedir, dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması açıklaması, sözlükte dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması, sözlükte dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması ne, dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması ne demek, dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması, sözlük dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması, bulmaca sözlüğü 'dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması', bulmacada dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması, bulmaca dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması, dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması tanımı, bulmaca çözümü dövüşemeyecek duruma gelen bir boksörün karşılaşmayı bırakması