Dört köşe kesilmiş uzun direk bulmacada nedir?

Dört köşe kesilmiş uzun direk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dört köşe kesilmiş uzun direk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dört köşe kesilmiş uzun direk“ sorusuna cevap olarak “DİLME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

dört köşe kesilmiş uzun direk ne demek, bulmaca sözlüğü 'dört köşe kesilmiş uzun direk', dört köşe kesilmiş uzun direk açıklaması, sözlükte dört köşe kesilmiş uzun direk ne, dört köşe kesilmiş uzun direk nedir, dört köşe kesilmiş uzun direk, bulmaca çözümü dört köşe kesilmiş uzun direk, sözlük dört köşe kesilmiş uzun direk, bulmaca soruları dört köşe kesilmiş uzun direk, dört köşe kesilmiş uzun direk tanımı, bulmacada dört köşe kesilmiş uzun direk, sözlükte dört köşe kesilmiş uzun direk, bulmaca dört köşe kesilmiş uzun direk