Dönmekten Dolayı Genişlemiş Olan Makara Deliği bulmacada nedir?

Dönmekten Dolayı Genişlemiş Olan Makara Deliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dönmekten Dolayı Genişlemiş Olan Makara Deliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dönmekten Dolayı Genişlemiş Olan Makara Deliği“ sorusuna cevap olarak “NAHİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği', sözlükte dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği ne, dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği açıklaması, bulmacada dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği, bulmaca soruları dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği, dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği, bulmaca dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği, dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği tanımı, dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği nedir, bulmaca çözümü dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği, sözlük dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği, dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği ne demek, sözlükte dönmekten dolayı genişlemiş olan makara deliği