Dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma bulmacada nedir?

Dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma“ sorusuna cevap olarak “SALPENGOGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma, dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma ne demek, bulmaca çözümü dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma, sözlükte dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma ne, bulmaca soruları dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma, bulmaca sözlüğü 'dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma', dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma, dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma açıklaması, bulmacada dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma, dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma tanımı, bulmaca dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma, dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma nedir, sözlük dölyatağı borusunun bir bölümün alınmasına ve yeniden kanlanmasına sağlanma