Dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik bulmacada nedir?

Dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik“ sorusuna cevap olarak “SALPENJİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik açıklaması, bulmaca çözümü dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik ne demek, sözlükte dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, bulmaca sözlüğü 'dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik', sözlükte dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik ne, bulmaca soruları dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik tanımı, bulmacada dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, sözlük dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik, dölyatağı borularının birinde ya da her ikisinde görülen akut ya da kronik nedir