Dölütü saran zarın yırtılması bulmacada nedir?

Dölütü saran zarın yırtılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dölütü saran zarın yırtılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dölütü saran zarın yırtılması“ sorusuna cevap olarak “AMNİYOREZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dölütü saran zarın yırtılması, bulmaca sözlüğü 'dölütü saran zarın yırtılması', bulmaca soruları dölütü saran zarın yırtılması, dölütü saran zarın yırtılması açıklaması, dölütü saran zarın yırtılması, bulmaca çözümü dölütü saran zarın yırtılması, sözlükte dölütü saran zarın yırtılması ne, dölütü saran zarın yırtılması ne demek, sözlük dölütü saran zarın yırtılması, dölütü saran zarın yırtılması nedir, sözlükte dölütü saran zarın yırtılması, dölütü saran zarın yırtılması tanımı, bulmacada dölütü saran zarın yırtılması