Cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç bulmacada nedir?

Cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç“ sorusuna cevap olarak “SAHNİŞİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç nedir, cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç açıklaması, bulmaca çözümü cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, bulmacada cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, bulmaca cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, bulmaca soruları cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, sözlük cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, sözlükte cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç, sözlükte cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç ne, bulmaca sözlüğü 'cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç', cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç ne demek, cumba gibi şeylerin altına konulan eğri ağaç tanımı