Cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik bulmacada nedir?

Cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik“ sorusuna cevap olarak “KERTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik ne demek, cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik, cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik açıklaması, bulmaca cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik, bulmaca çözümü cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik, bulmaca soruları cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik, sözlükte cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik, cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik nedir, sözlükte cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik ne, bulmaca sözlüğü 'cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik', sözlük cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik, cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik tanımı, bulmacada cisimlerin yüzeyindeki küçük oyuk ve çentik