Cezayir Sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü bulmacada nedir?

Cezayir Sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cezayir Sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cezayir Sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü“ sorusuna cevap olarak “DIS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

sözlükte cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü ne, bulmaca cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü, bulmaca sözlüğü 'cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü', bulmaca soruları cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü, cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü açıklaması, sözlük cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü, bulmaca çözümü cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü, cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü ne demek, cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü tanımı, cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü nedir, cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü, bulmacada cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü, sözlükte cezayir sahrasında yetişen ve hasırcılıkta kullanılan bitki türü