Ceyhan'ın 17 Km. Kuzeybatısında Sağkaya Bucağının Dumlu (Tumlu) Köyünün Batısında Ve 75 M. Kadar Yükseklikteki Sert Kalkerli Bir Tepe Üzerinde Kurulu Kale bulmacada nedir?

Ceyhan'ın 17 Km. Kuzeybatısında Sağkaya Bucağının Dumlu (Tumlu) Köyünün Batısında Ve 75 M. Kadar Yükseklikteki Sert Kalkerli Bir Tepe Üzerinde Kurulu Kale“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ceyhan'ın 17 Km. Kuzeybatısında Sağkaya Bucağının Dumlu (Tumlu) Köyünün Batısında Ve 75 M. Kadar Yükseklikteki Sert Kalkerli Bir Tepe Üzerinde Kurulu Kale” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ceyhan'ın 17 Km. Kuzeybatısında Sağkaya Bucağının Dumlu (Tumlu) Köyünün Batısında Ve 75 M. Kadar Yükseklikteki Sert Kalkerli Bir Tepe Üzerinde Kurulu Kale“ sorusuna cevap olarak “DUMLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı22
Harf Sayısı154

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale, bulmacada ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale, bulmaca ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale, ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale açıklaması, bulmaca soruları ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale, ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale, bulmaca sözlüğü 'ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale', ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale nedir, ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale ne demek, ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale tanımı, sözlükte ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale ne, sözlük ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale, sözlükte ceyhanın 17 km. kuzeybatısında sağkaya bucağının dumlu (tumlu) köyünün batısında ve 75 m. kadar yükseklikteki sert kalkerli bir tepe üzerinde kurulu kale