Cevizin İçi Oyularak Yapılan Fırıldak bulmacada nedir?

Cevizin İçi Oyularak Yapılan Fırıldak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cevizin İçi Oyularak Yapılan Fırıldak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cevizin İçi Oyularak Yapılan Fırıldak“ sorusuna cevap olarak “DOZİRİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak nedir, sözlük cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak, bulmaca sözlüğü 'cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak', cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak, bulmacada cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak, sözlükte cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak ne, cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak ne demek, bulmaca soruları cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak, cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak açıklaması, bulmaca cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak, cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak tanımı, bulmaca çözümü cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak, sözlükte cevizin i̇çi oyularak yapılan fırıldak