Ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “KOPTİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek nedir, sözlük ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek, bulmacada ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek, ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek ne demek, sözlükte ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek, bulmaca çözümü ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek, ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek açıklaması, bulmaca ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek', ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek tanımı, sözlükte ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek ne, bulmaca soruları ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek, ceviz içi ve dut kurusu dibekte öğütülüp yapılan bir yemek