Cerrahi girişimle safra kesesinin alınması bulmacada nedir?

Cerrahi girişimle safra kesesinin alınması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cerrahi girişimle safra kesesinin alınması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cerrahi girişimle safra kesesinin alınması“ sorusuna cevap olarak “KOLHSİSTEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'cerrahi girişimle safra kesesinin alınması', sözlükte cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, sözlükte cerrahi girişimle safra kesesinin alınması ne, cerrahi girişimle safra kesesinin alınması nedir, bulmaca çözümü cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, cerrahi girişimle safra kesesinin alınması açıklaması, bulmaca cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, sözlük cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, cerrahi girişimle safra kesesinin alınması tanımı, bulmaca soruları cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, bulmacada cerrahi girişimle safra kesesinin alınması, cerrahi girişimle safra kesesinin alınması ne demek