Cepheden İki Sütunu Olan Yapı bulmacada nedir?

Cepheden İki Sütunu Olan Yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cepheden İki Sütunu Olan Yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cepheden İki Sütunu Olan Yapı“ sorusuna cevap olarak “DİSTİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte cepheden i̇ki sütunu olan yapı ne, cepheden i̇ki sütunu olan yapı nedir, bulmaca cepheden i̇ki sütunu olan yapı, sözlük cepheden i̇ki sütunu olan yapı, bulmaca sözlüğü 'cepheden i̇ki sütunu olan yapı', sözlükte cepheden i̇ki sütunu olan yapı, bulmacada cepheden i̇ki sütunu olan yapı, cepheden i̇ki sütunu olan yapı, bulmaca çözümü cepheden i̇ki sütunu olan yapı, cepheden i̇ki sütunu olan yapı tanımı, cepheden i̇ki sütunu olan yapı ne demek, bulmaca soruları cepheden i̇ki sütunu olan yapı, cepheden i̇ki sütunu olan yapı açıklaması