Cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir bulmacada nedir?

Cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir“ sorusuna cevap olarak “UPAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, sözlükte cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir açıklaması, sözlük cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, bulmaca soruları cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, bulmaca sözlüğü 'cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir', cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir tanımı, bulmaca çözümü cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, sözlükte cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir ne, bulmacada cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir nedir, cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir, cava yerlilerinin silahlarına sürdükleri çok güçlü bitkisel zehir ne demek