Cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir bulmacada nedir?

Cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir“ sorusuna cevap olarak “UPAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmacada cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir, bulmaca soruları cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir, bulmaca çözümü cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir, sözlükte cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir ne, cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir ne demek, bulmaca cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir, cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir tanımı, cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir açıklaması, sözlük cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir, cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir nedir, sözlükte cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir, bulmaca sözlüğü 'cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir', cava yerlilerinin oklarına sürdükleri zehir