Cava adasında yetişen Hint meşesi bulmacada nedir?

Cava adasında yetişen Hint meşesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cava adasında yetişen Hint meşesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cava adasında yetişen Hint meşesi“ sorusuna cevap olarak “CATİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca cava adasında yetişen hint meşesi, sözlükte cava adasında yetişen hint meşesi ne, cava adasında yetişen hint meşesi tanımı, cava adasında yetişen hint meşesi açıklaması, bulmaca soruları cava adasında yetişen hint meşesi, bulmacada cava adasında yetişen hint meşesi, sözlükte cava adasında yetişen hint meşesi, cava adasında yetişen hint meşesi ne demek, cava adasında yetişen hint meşesi, bulmaca çözümü cava adasında yetişen hint meşesi, sözlük cava adasında yetişen hint meşesi, bulmaca sözlüğü 'cava adasında yetişen hint meşesi', cava adasında yetişen hint meşesi nedir