Canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş bulmacada nedir?

Canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş“ sorusuna cevap olarak “ABİYOGENEZ”, “ETOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş nedir, canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş tanımı, bulmaca çözümü canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, sözlükte canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş ne, bulmacada canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş açıklaması, canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş ne demek, sözlük canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, sözlükte canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, bulmaca canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, bulmaca soruları canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş, bulmaca sözlüğü 'canlıların cansız maddelerden meydana geldiğini savunan görüş'