Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik bulmacada nedir?

Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik“ sorusuna cevap olarak “ABİYOGENEZ”, “FİLUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik nedir, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik tanımı, bulmacada canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik açıklaması, bulmaca soruları canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, sözlük canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik ne demek, bulmaca canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, sözlükte canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik ne, bulmaca sözlüğü 'canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik', bulmaca çözümü canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, sözlükte canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik