Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik bulmacada nedir?

Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik“ sorusuna cevap olarak “ABİYOGENEZ”, “FİLUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, bulmaca sözlüğü 'canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik', sözlükte canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, bulmacada canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik tanımı, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik ne demek, bulmaca çözümü canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik nedir, bulmaca canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik, canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik açıklaması, sözlükte canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik ne, sözlük canlıların bölümlenmesinde dalların bir araya gelmesiyle oluşan birlik