Canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü bulmacada nedir?

Canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü“ sorusuna cevap olarak “DİNAMİK”, “GERMEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sözlükte canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü ne, canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü nedir, sözlük canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü, bulmacada canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü, bulmaca canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü, bulmaca çözümü canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü, bulmaca sözlüğü 'canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü', canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü ne demek, canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü açıklaması, canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü tanımı, canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü, sözlükte canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü, bulmaca soruları canlı yaratıklarda gametlerle taşınan üreme öğelerinin tümü