Cami Veya Kilise Kapısına Bırakılmış Çocuk bulmacada nedir?

Cami Veya Kilise Kapısına Bırakılmış Çocuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cami Veya Kilise Kapısına Bırakılmış Çocuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cami Veya Kilise Kapısına Bırakılmış Çocuk“ sorusuna cevap olarak “MELKUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlük cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk tanımı, sözlükte cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk ne, sözlükte cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk açıklaması, bulmaca cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk ne demek, cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, bulmaca çözümü cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, bulmaca soruları cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, bulmacada cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk, bulmaca sözlüğü 'cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk', cami veya kilise kapısına bırakılmış çocuk nedir