Caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma bulmacada nedir?

Caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma“ sorusuna cevap olarak “AGİROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma, caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma, bulmaca caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma, sözlükte caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma, sözlükte caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma ne, caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma tanımı, bulmaca soruları caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma, caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma açıklaması, caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma nedir, bulmaca sözlüğü 'caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma', bulmaca çözümü caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma, caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma ne demek, bulmacada caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma