Cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça bulmacada nedir?

Cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça“ sorusuna cevap olarak “RONDELA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça, cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça tanımı, sözlük cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça, bulmaca cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça, cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça ne demek, bulmaca soruları cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça, sözlükte cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça, cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça açıklaması, sözlükte cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça ne, bulmaca sözlüğü 'cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça', bulmacada cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça, cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça nedir, cıvataların altına yerleştirilen ortası delik yuvarlak parça