C Vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık bulmacada nedir?

C Vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “C Vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “C Vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık“ sorusuna cevap olarak “İSKORBİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık açıklaması, c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık ne demek, bulmaca soruları c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, sözlükte c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık nedir, sözlük c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, bulmacada c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, bulmaca c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, sözlükte c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık ne, c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık, c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık tanımı, bulmaca sözlüğü 'c vitamini eksikliği nedeniyle meydana gelen hastalık'