Buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar bulmacada nedir?

Buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar“ sorusuna cevap olarak “MOREN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmacada buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar açıklaması, bulmaca soruları buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, sözlükte buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, sözlük buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, bulmaca sözlüğü 'buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar', bulmaca çözümü buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar tanımı, sözlükte buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar ne, buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar nedir, bulmaca buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar, buzulların taşıyıp biriktirdikleri taşlar ne demek