Buzulların Kenarlarında Yetişen Liken bulmacada nedir?

Buzulların Kenarlarında Yetişen Liken“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buzulların Kenarlarında Yetişen Liken” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buzulların Kenarlarında Yetişen Liken“ sorusuna cevap olarak “SOLORİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmacada buzulların kenarlarında yetişen liken, buzulların kenarlarında yetişen liken açıklaması, bulmaca sözlüğü 'buzulların kenarlarında yetişen liken', buzulların kenarlarında yetişen liken nedir, sözlük buzulların kenarlarında yetişen liken, buzulların kenarlarında yetişen liken ne demek, buzulların kenarlarında yetişen liken, bulmaca soruları buzulların kenarlarında yetişen liken, buzulların kenarlarında yetişen liken tanımı, sözlükte buzulların kenarlarında yetişen liken, sözlükte buzulların kenarlarında yetişen liken ne, bulmaca buzulların kenarlarında yetişen liken, bulmaca çözümü buzulların kenarlarında yetişen liken