Buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör bulmacada nedir?

Buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör“ sorusuna cevap olarak “FİYORT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, bulmaca buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, bulmacada buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, bulmaca soruları buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör ne demek, buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör tanımı, sözlükte buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör açıklaması, sözlükte buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör ne, bulmaca sözlüğü 'buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör', sözlük buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, bulmaca çözümü buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör, buzullar tarafından oluşturulan ve iç kesimlere kadar sokulan ince uzun kör nedir