Buzağının boynundaki ip tasma bulmacada nedir?

Buzağının boynundaki ip tasma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buzağının boynundaki ip tasma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buzağının boynundaki ip tasma“ sorusuna cevap olarak “HALTUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca buzağının boynundaki ip tasma, sözlük buzağının boynundaki ip tasma, bulmaca çözümü buzağının boynundaki ip tasma, bulmacada buzağının boynundaki ip tasma, sözlükte buzağının boynundaki ip tasma ne, buzağının boynundaki ip tasma nedir, bulmaca sözlüğü 'buzağının boynundaki ip tasma', sözlükte buzağının boynundaki ip tasma, buzağının boynundaki ip tasma, buzağının boynundaki ip tasma açıklaması, bulmaca soruları buzağının boynundaki ip tasma, buzağının boynundaki ip tasma ne demek, buzağının boynundaki ip tasma tanımı