Buzağın Ağzına Takılan Çatal Demir bulmacada nedir?

Buzağın Ağzına Takılan Çatal Demir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buzağın Ağzına Takılan Çatal Demir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buzağın Ağzına Takılan Çatal Demir“ sorusuna cevap olarak “MİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

buzağın ağzına takılan çatal demir, bulmaca soruları buzağın ağzına takılan çatal demir, sözlükte buzağın ağzına takılan çatal demir, buzağın ağzına takılan çatal demir nedir, buzağın ağzına takılan çatal demir tanımı, sözlükte buzağın ağzına takılan çatal demir ne, bulmaca buzağın ağzına takılan çatal demir, buzağın ağzına takılan çatal demir ne demek, bulmaca sözlüğü 'buzağın ağzına takılan çatal demir', bulmaca çözümü buzağın ağzına takılan çatal demir, bulmacada buzağın ağzına takılan çatal demir, sözlük buzağın ağzına takılan çatal demir, buzağın ağzına takılan çatal demir açıklaması