Buzağıların Boynuna Takılan Tasma bulmacada nedir?

Buzağıların Boynuna Takılan Tasma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buzağıların Boynuna Takılan Tasma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buzağıların Boynuna Takılan Tasma“ sorusuna cevap olarak “YILTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlük buzağıların boynuna takılan tasma, sözlükte buzağıların boynuna takılan tasma, bulmaca soruları buzağıların boynuna takılan tasma, buzağıların boynuna takılan tasma nedir, buzağıların boynuna takılan tasma, bulmacada buzağıların boynuna takılan tasma, sözlükte buzağıların boynuna takılan tasma ne, bulmaca sözlüğü 'buzağıların boynuna takılan tasma', buzağıların boynuna takılan tasma açıklaması, bulmaca buzağıların boynuna takılan tasma, bulmaca çözümü buzağıların boynuna takılan tasma, buzağıların boynuna takılan tasma tanımı, buzağıların boynuna takılan tasma ne demek