Burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı bulmacada nedir?

Burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı“ sorusuna cevap olarak “RİNİT”, “RİNOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı ne demek, sözlük burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, bulmacada burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, bulmaca soruları burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, sözlükte burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı tanımı, burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı nedir, bulmaca burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, bulmaca çözümü burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı, bulmaca sözlüğü 'burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı', burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı açıklaması, sözlükte burun hastalıkları ve tedavileri ile ilgili tıp dalı ne