Burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı bulmacada nedir?

Burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı“ sorusuna cevap olarak “RİNOSKOPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlük burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı nedir, bulmacada burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, sözlükte burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, sözlükte burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı ne, bulmaca çözümü burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı tanımı, bulmaca burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı açıklaması, burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı ne demek, bulmaca soruları burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı, bulmaca sözlüğü 'burun boşluklarını döşeyen mukozanın iltihabı'