Burun Boşluklarının Arka Delikleri bulmacada nedir?

Burun Boşluklarının Arka Delikleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burun Boşluklarının Arka Delikleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burun Boşluklarının Arka Delikleri“ sorusuna cevap olarak “KOANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte burun boşluklarının arka delikleri, bulmaca çözümü burun boşluklarının arka delikleri, burun boşluklarının arka delikleri tanımı, bulmacada burun boşluklarının arka delikleri, bulmaca soruları burun boşluklarının arka delikleri, bulmaca burun boşluklarının arka delikleri, sözlükte burun boşluklarının arka delikleri ne, sözlük burun boşluklarının arka delikleri, bulmaca sözlüğü 'burun boşluklarının arka delikleri', burun boşluklarının arka delikleri ne demek, burun boşluklarının arka delikleri nedir, burun boşluklarının arka delikleri açıklaması, burun boşluklarının arka delikleri