Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı bulmacada nedir?

Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı“ sorusuna cevap olarak “KİOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı, sözlükte bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı ne, bulmacada bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı, bulmaca soruları bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı ne demek, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı açıklaması, sözlük bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı, bulmaca çözümü bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı, bulmaca sözlüğü 'bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı', sözlükte bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı tanımı, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı nedir, bulmaca bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemlerdeki adı