Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı bulmacada nedir?

Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bursa’nın Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı“ sorusuna cevap olarak “KİOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bulmaca soruları bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bulmaca sözlüğü 'bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı', bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı açıklaması, sözlük bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı tanımı, sözlükte bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı ne demek, bulmaca bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bulmacada bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı nedir, bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, sözlükte bursa’nın gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı ne