Bursa yöresine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Bursa yöresine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bursa yöresine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bursa yöresine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “AFADİMEM”, “GÜVENDE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bursa yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'bursa yöresine özgü bir halk oyunu', bursa yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, bursa yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte bursa yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte bursa yöresine özgü bir halk oyunu ne, bulmaca soruları bursa yöresine özgü bir halk oyunu, sözlük bursa yöresine özgü bir halk oyunu, bulmacada bursa yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca bursa yöresine özgü bir halk oyunu, bursa yöresine özgü bir halk oyunu nedir, bursa yöresine özgü bir halk oyunu ne demek, bursa yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması