Burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge bulmacada nedir?

Burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge“ sorusuna cevap olarak “NAZOFARİNKS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge ne demek, bulmaca burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, bulmaca çözümü burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, bulmaca sözlüğü 'burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge', sözlük burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, bulmaca soruları burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge tanımı, bulmacada burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge nedir, sözlükte burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge ne, sözlükte burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge, burnun arka kısmı ile yutağın komşuluk yaptığı bölge açıklaması