Burdur ilinde antik bir kent bulmacada nedir?

Burdur ilinde antik bir kent“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burdur ilinde antik bir kent” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burdur ilinde antik bir kent“ sorusuna cevap olarak “BALBURA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca burdur ilinde antik bir kent, burdur ilinde antik bir kent ne demek, bulmaca soruları burdur ilinde antik bir kent, burdur ilinde antik bir kent, bulmaca sözlüğü 'burdur ilinde antik bir kent', sözlük burdur ilinde antik bir kent, burdur ilinde antik bir kent tanımı, sözlükte burdur ilinde antik bir kent, bulmaca çözümü burdur ilinde antik bir kent, bulmacada burdur ilinde antik bir kent, sözlükte burdur ilinde antik bir kent ne, burdur ilinde antik bir kent açıklaması, burdur ilinde antik bir kent nedir