Bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab bulmacada nedir?

Bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab“ sorusuna cevap olarak “VENTO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, bulmaca sözlüğü 'bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab', bulmaca bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab nedir, sözlükte bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab ne, sözlük bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab tanımı, bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab açıklaması, bulmaca soruları bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, bulmacada bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, sözlükte bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab, bumbaları ve mataforaları bir taraftan diğer tarafa dirisa edebilmek ve sab ne demek