Bulgur yapmak için kaynatılan buğday bulmacada nedir?

Bulgur yapmak için kaynatılan buğday“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulgur yapmak için kaynatılan buğday” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulgur yapmak için kaynatılan buğday“ sorusuna cevap olarak “BAT”, “GÖLLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bulgur yapmak için kaynatılan buğday, bulgur yapmak için kaynatılan buğday, bulgur yapmak için kaynatılan buğday tanımı, bulmaca çözümü bulgur yapmak için kaynatılan buğday, sözlük bulgur yapmak için kaynatılan buğday, bulgur yapmak için kaynatılan buğday açıklaması, bulmacada bulgur yapmak için kaynatılan buğday, bulmaca sözlüğü 'bulgur yapmak için kaynatılan buğday', bulmaca soruları bulgur yapmak için kaynatılan buğday, sözlükte bulgur yapmak için kaynatılan buğday, bulgur yapmak için kaynatılan buğday nedir, sözlükte bulgur yapmak için kaynatılan buğday ne, bulgur yapmak için kaynatılan buğday ne demek