Bulgaristan'da Kurulu Olan Ve Dünyanın En Riskli Nükleer Santrallarından Biri bulmacada nedir?

Bulgaristan'da Kurulu Olan Ve Dünyanın En Riskli Nükleer Santrallarından Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulgaristan'da Kurulu Olan Ve Dünyanın En Riskli Nükleer Santrallarından Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulgaristan'da Kurulu Olan Ve Dünyanın En Riskli Nükleer Santrallarından Biri“ sorusuna cevap olarak “KOZLODUY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri, sözlükte bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri ne, sözlükte bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri, bulmaca sözlüğü 'bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri', bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri nedir, bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri tanımı, sözlük bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri, bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri açıklaması, bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri ne demek, bulmaca çözümü bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri, bulmaca bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri, bulmacada bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri, bulgaristanda kurulu olan ve dünyanın en riskli nükleer santrallarından biri