Bulaşıcı Ve Öldürücü Bir Hastalık bulmacada nedir?

Bulaşıcı Ve Öldürücü Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulaşıcı Ve Öldürücü Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulaşıcı Ve Öldürücü Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “KOLERA”, “VEBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık ne demek, sözlükte bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık ne, bulmaca bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık nedir, bulmaca sözlüğü 'bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık', bulmacada bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık tanımı, sözlük bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulmaca çözümü bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulmaca soruları bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık açıklaması, sözlükte bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık