Bulaşıcı Hastalıklara Yol Açan Mikrop bulmacada nedir?

Bulaşıcı Hastalıklara Yol Açan Mikrop“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulaşıcı Hastalıklara Yol Açan Mikrop” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulaşıcı Hastalıklara Yol Açan Mikrop“ sorusuna cevap olarak “VİRÜS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop, sözlükte bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop ne, sözlükte bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop, bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop ne demek, bulmaca sözlüğü 'bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop', bulmacada bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop, sözlük bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop, bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop nedir, bulmaca soruları bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop, bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop açıklaması, bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop tanımı, bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop, bulmaca bulaşıcı hastalıklara yol açan mikrop