Bugünkü Etiyopya'nın Eski Adı bulmacada nedir?

Bugünkü Etiyopya'nın Eski Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bugünkü Etiyopya'nın Eski Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bugünkü Etiyopya'nın Eski Adı“ sorusuna cevap olarak “HABEŞİSTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bugünkü etiyopyanın eski adı, sözlükte bugünkü etiyopyanın eski adı, bulmacada bugünkü etiyopyanın eski adı, bulmaca soruları bugünkü etiyopyanın eski adı, bugünkü etiyopyanın eski adı ne demek, bugünkü etiyopyanın eski adı tanımı, sözlükte bugünkü etiyopyanın eski adı ne, bulmaca sözlüğü 'bugünkü etiyopyanın eski adı', bulmaca bugünkü etiyopyanın eski adı, bugünkü etiyopyanın eski adı nedir, bugünkü etiyopyanın eski adı açıklaması, bugünkü etiyopyanın eski adı, sözlük bugünkü etiyopyanın eski adı