Bugünkü Etiyopya’nın eski adı bulmacada nedir?

Bugünkü Etiyopya’nın eski adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bugünkü Etiyopya’nın eski adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bugünkü Etiyopya’nın eski adı“ sorusuna cevap olarak “HABEŞİSTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bugünkü etiyopya’nın eski adı, bugünkü etiyopya’nın eski adı ne demek, bulmacada bugünkü etiyopya’nın eski adı, bugünkü etiyopya’nın eski adı tanımı, bulmaca bugünkü etiyopya’nın eski adı, bulmaca çözümü bugünkü etiyopya’nın eski adı, bugünkü etiyopya’nın eski adı açıklaması, sözlük bugünkü etiyopya’nın eski adı, bulmaca sözlüğü 'bugünkü etiyopya’nın eski adı', bugünkü etiyopya’nın eski adı nedir, bugünkü etiyopya’nın eski adı, sözlükte bugünkü etiyopya’nın eski adı ne, bulmaca soruları bugünkü etiyopya’nın eski adı