Budhacılıkta Hayatın Tümüne Yayılmış Olan Acı bulmacada nedir?

Budhacılıkta Hayatın Tümüne Yayılmış Olan Acı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Budhacılıkta Hayatın Tümüne Yayılmış Olan Acı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Budhacılıkta Hayatın Tümüne Yayılmış Olan Acı“ sorusuna cevap olarak “DUKHA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlük budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, sözlükte budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı ne, budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı ne demek, bulmaca budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, bulmaca soruları budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı nedir, bulmacada budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı tanımı, sözlükte budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı açıklaması, bulmaca çözümü budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı, bulmaca sözlüğü 'budhacılıkta hayatın tümüne yayılmış olan acı'