Budha'nın Sözlerinde Oluşan Kitap bulmacada nedir?

Budha'nın Sözlerinde Oluşan Kitap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Budha'nın Sözlerinde Oluşan Kitap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Budha'nın Sözlerinde Oluşan Kitap“ sorusuna cevap olarak “DHAMAPADA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

budhanın sözlerinde oluşan kitap açıklaması, budhanın sözlerinde oluşan kitap tanımı, bulmacada budhanın sözlerinde oluşan kitap, bulmaca soruları budhanın sözlerinde oluşan kitap, budhanın sözlerinde oluşan kitap nedir, bulmaca sözlüğü 'budhanın sözlerinde oluşan kitap', budhanın sözlerinde oluşan kitap ne demek, bulmaca budhanın sözlerinde oluşan kitap, budhanın sözlerinde oluşan kitap, sözlükte budhanın sözlerinde oluşan kitap ne, sözlük budhanın sözlerinde oluşan kitap, bulmaca çözümü budhanın sözlerinde oluşan kitap, sözlükte budhanın sözlerinde oluşan kitap