Budacılıkta Kendini İbadete Veren Ve Beş Din Buyruğuna Uyan Kimse bulmacada nedir?

Budacılıkta Kendini İbadete Veren Ve Beş Din Buyruğuna Uyan Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Budacılıkta Kendini İbadete Veren Ve Beş Din Buyruğuna Uyan Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Budacılıkta Kendini İbadete Veren Ve Beş Din Buyruğuna Uyan Kimse“ sorusuna cevap olarak “UPASAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, bulmacada budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse açıklaması, budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse tanımı, budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse ne demek, sözlük budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, bulmaca soruları budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, sözlükte budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, bulmaca budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse, bulmaca sözlüğü 'budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse', budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse nedir, sözlükte budacılıkta kendini i̇badete veren ve beş din buyruğuna uyan kimse ne