Budacılıkta İkinci Derece Tanrılara Verilen Ad bulmacada nedir?

Budacılıkta İkinci Derece Tanrılara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Budacılıkta İkinci Derece Tanrılara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Budacılıkta İkinci Derece Tanrılara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DEVATA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad, bulmaca budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad, budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad açıklaması, budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad ne demek, budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad tanımı, bulmaca soruları budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad, sözlükte budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad, bulmaca sözlüğü 'budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad', sözlükte budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad ne, bulmacada budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad, budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad nedir, budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad, sözlük budacılıkta i̇kinci derece tanrılara verilen ad